KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15685384
nr 1568 5384
Rikard Lindström
(1882-1943), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 31, "skuta i stiltje". Olja på duk, 114x90 cm, yttermått inklusive ram: 123x98 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
8.800 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 20:26:20
4.000 kr
5.000 kr
5.000 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
6.000 kr
5.400 kr
5.600 kr (Budbetjänt)
5.800 kr
6.000 kr (Budbetjänt)
6.200 kr
6.600 kr
6.800 kr (Budbetjänt)
7.000 kr
7.200 kr (Budbetjänt)
7.400 kr
7.600 kr (Budbetjänt)
7.800 kr
8.000 kr (Budbetjänt)
8.200 kr
8.400 kr (Budbetjänt)
8.600 kr